400 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo
Hesabım
Sepetim
Filtre
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kupalar.jpg (175 KB)

Kupa Mug

Kahve severlerin vazgeçilmezi Kupa Mug için birçok model bulmak mümkündür. Kupa mug ürünleri hediyelik eşya olarak da birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kahve, bitki çayları gibi birçok sıcak içeceği içerken bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kupa Mug’ların çeşit çeşit modelleri bulunmaktadır. Birçok farklı çeşide ve en uygun fiyatlı ürünlere Acar Home adresinden ulaşabilirsiniz.

Kupa Bardak Temizliği Nasıl Yapılır?

Kupa bardaklar elde ve bulaşık makinesinden rahatlıkla yıkanabilir. Yıkama esnasına çamaşır suyu kullanılmamasını önermekteyiz. Kupa bardakların üzerinde bulunan baskı kalitesi eğer iyi değilse bulaşık makinesinde solma yapabilir. Kupa bardaklarınızın baskı kalitesinden emin değilseniz kupa bardaklarınızı elde yıkamanız çok daha iyi olacaktır. Elde yıkama işlemi yaparken az miktarda bulaşık deterjanı kullanarak temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İyi bir şekilde kupa bardağınızı deterjan ile ovaladıktan sonra artık durulama işlemine geçebilirsiniz. Durulama işlemi için bol su ile durulama işlemini gerçekleştiriniz.

Birçok kişi kupa bardaklarının üzerinde lekeler olduğu zaman çözümü çamaşır suyu ile yıkamakta aramaktadır. Çamaşır suyu ile kupa bardaklarınızı kesinlikle yıkamayınız.  Kupa bardaklarınız çamaşır makinesi ile yıkandığı zaman bardağınız üzerinde bulunan desenler silinebilir ve rengi solabilir. Bu gibi işlemlerin olmaması için ürünlerinizi sadece bulaşık deterjanı ve su kullanarak yıkayınız.

Kupa Mug Ürünleri Kaç ML’dir?

Kupa Mug ürünleri, farklı hacim ölçülerinde üretilip piyasaya sürülmektedir. Genelde en küçük boy kupa 240 ml şeklindedir. 200 ml hacimli ürünler fincan kategorisine girmektedir. Kupa Mug ürünlerinde en çok tercih edilen ölçüler şu şekildedir: 250 ml, 260 ml, 350 ml ve 390 ml.

Kupa Mug Fiyatları

Kupa Mug ürününü fiyatları birçok unsura göre değişiklik göstermektedir. Bu unsurlar şu şekildedir; üretilen malzemenin kalitesi, ürünün üzerinde bulunan baskı, ürünün boyutu gibi birçok unsur olarak söylenebilir. Sizler de en uygun fiyatlar ile Kupa Mug almak istiyorsanız Acar Home web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Web site içerisinde bulunan modellerden kendinize ne uygun olan ürünü seçebilir ve güvenli bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.