400 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo
Hesabım
Sepetim
Filtre
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Şekerlik

Günümüzde birçok kişi şekerlik kullanmaktadır. Şekerlikler; evlerde, kafelerde, ofislerde, restoranlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Şekerliklerin bu kadar sık kullanılmasından dolayı birçok şekerlik modeli de üreticiler tarafından üretilip satışa sunulmuştur. Evlerinde misafir ağırlamayı ve evlerinde çok zaman geçiren kişilerin vazgeçilmez eşyalarının başında şekerlikler gelmektedir.

Şekerlik Modelleri

Şekerlikler davet, etkinlikler, organizasyonlar gibi etkinliklerin vazgeçilmez ürünlerindedir. Şık tasarımlarıyla beraber çay ve kahve ikramlarının yanında bir bütün olarak düşünülebilir. Bunun yanı sıra bayramlar da özel günlerde misafirlerinize lokum ikram edeceğiniz zaman da şekerliği kullanabilirsiniz. Son zamanlarda birçok şekerlik modeli piyasaya sürülmüştür. Sizlerde birbirinden şık şekerlik modellerini Acar Home de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Şekerlik Nasıl Parlak Hale Getirilir?

Şekerlik birçok malzemeden yapılabilmektedir. Gümüş ile yapılan şekerlikler kullanım durumunuza göre günden güne kararabilir ve bu durumda şekerliklerinizin kötü bir görünüşe sahip olmasına neden olur. Şekerliklerinizin kararmasını engellemek için düzenli bir şekilde temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. Bu temizleme işlemini yaparken ise doğru temizlik yöntemini kullanmalısınız. Şekerlikleri iyi bir şekilde parlatmak için birkaç uygulayabileceğiniz yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilen yöntem karbonattır. Şekerliğinizi karbonat ile ovalayarak şekerliğin parlak hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntemi uygularken karbonat ile az miktarda suyu birbirine karıştıracaksınız ve bu karışım ile birlikte şekerliklerinizi iyi bir şekilde ovalamanız gerekmektedir. Ovalama işlemini tamamladıktan sonra şekerliğinizi karbonat kalmayıncaya kadar yıkamalısınız. Yıkama işleminden sonra şekerliğinizi kurulayabilirsiniz. Kurulama işlemini yaparken şekerliğinizin hiçbir yerinde su damlası kalmadığına emin olunuz. Eğer su damlaları şekerliğiniz üzerinde kendi kendine kurursa kötü bir görünüme yol açabilir.

En Uygun Şekerlik Fiyatları

Şekerlik fiyatları modellerine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Şekerlik yapımında kullanılan malzemenin cinsi, şekerliğin boyutu, şekerliğin rengi, şekerliğin yapımı sırasındaki işçilik gibi unsurlar şekerliğin fiyatını önemli ölçüde etkilemektedir. Acar Home şekerlikleri mutfağınıza şıklık katacaktır. Sizde şekerlik satın almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden şekerlik modellerini inceleyip mutfağınıza en uygun olan modeli güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Firmamız olarak her zaman müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi hedefledik.