400 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo
Hesabım
Sepetim
Filtre
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Görünüm :

Pratik Mutfak Gereçleri

Pratik Mutfak Gereçleri, mutfakta kullanılan ve hayata pratiklik katacak çeşitli yapı ve tasarımlarda ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı, yemek yapmaya, yapılan yemekleri saklamaya ve çıkan bulaşıkları temizlemeye kadar mutfakta geçirilen her anı kolaylaştırmaya yöneliktir. Pratik mutfak gereçlerinin kullanımı yapılması gereken işlerin süresini kısaltırken mutfakta konforlu bir alan oluşmasına yardımcı olur. Elde ve makinede kolayca yıkanabilen bu gereçler ile zahmetsizce mutfak işlerinizi halledebilirsiniz. Pratik mutfak gereçlerinin spatula, çırpıcı ve kevgir gibi bazı çeşitleri yemek yapımında kullanılır. Yemeklerin sağlıklı olması ve ürünlerin yiyeceklere zarar vermemesi için kullanılan materyallerin de güvenilir olması gerekmektedir. Acar Home bu ürünleri çelik ve ahşap olacak şekilde sağlıklı materyaller ile sizlere sunar.

Pratik Mutfak Gereçleri Nedir?

Pratik mutfak gereçleri pek çok farklı kategoride karşımıza çıkmaktadır. Bu kategorileri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Silikon Saklama Poşetleri
  • Silikon Bulaşık Yıkama Eldiveni
  • Karıştırma Kabı
  • Silikon Huni
  • Servis Spatulası ve Servis Kaşığı
  • Sarımsak Ezici ve Pizza Kesici
  • Ekmek Kutusu
  • Pasta Süsleme Torbası
  • Konserve Açacağı ve Tirbuşon

Pratik Mutfak Gereçleri Ne İşe Yarar?

Pratik mutfak gereçleri, günlük olarak gerçekleştirilen beslenme faaliyetlerinin karşılanması için yemeğin pişirilmesinden bulaşıkların toplanması sürecine kadar her anınızda sizlere yardımcı olacak ürünlerdir. Karıştırma kapları yiyeceklerin dışarı taşıp sıçramadan karıştırılmasına olanak sağlarken huniler sıvı formda bulunan gıdaların bir kaptan diğer kaba aktarılmasında büyük kolaylık sağlar. Pişirilen gıdalardan o gün içinde tüketilmeyenler saklama poşetleri sayesinde bir sonraki güne tazeliğini koruyarak aktarılabilirken ekmek kutuları sayesinde ekmelerin bayatlamadan muhafaza edilmesi sağlanır. Konserve ve tirbuşonlar sayesinde kapak açma işlemlerinde fazlasıyla güç sarf etmenize gerek kalmaz.

Pratik Mutfak Gereçleri Fiyatları Ne Kadardır?

Pratik mutfak gereçleri pek çok farklı çeşitte olabilir. Yemek pişirmeden temizliğe birçok alanda üretilen bu gereçlerin fiyatlandırmaları da ayrı ayrıdır. Ürünlerde kullanılan materyalden ürünün cinsine kadar pek çok faktör fiyatlandırma üzerinde etkilidir. Pratik mutfak gereçleri çoğu zaman toplumun her kesiminin bütçesine uygun olacak fiyatlandırmada ürünlerdir. Ürünlerin ayrıntılı özellikleri ve fiyatlandırma bilgisi için ihtiyacınız olan ürünü sitemizden ziyaret edebilirsiniz.