400 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo
Hesabım
Sepetim
Filtre
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Tava

Tava, sabah kahvaltılarından akşam yemeklerine pek çok nefis yiyeceğin hazırlanma aşamasında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Tavaları, Acar Home güvencesi ile pek çok farklı model ve çeşitte temin edebilirsiniz. Set halinde ve tek parça olarak satın alabileceğiniz tava çeşitleri mevcut. Geniş ürün malzemesi yelpazesi ile tavalarınızı ister çelik, ister teflon, isterseniz de döküm olarak temin edebilirsiniz.

Tava Çeşitleri Nelerdir?

Farklı materyallerde ve boyutlarda pek çok tava çeşidi vardır. Mutfaklarınızda kullanışlı yapıları ile her an elinizin altında olmasını isteyeceğiniz tava çeşitlerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Döküm Tava Setleri
  • Teflon Tava Setleri
  • Sos Tavaları
  • Döküm Geçme Sap Tavalar
  • Wok Tavalar
  • Döküm Tek Tavalar
  • Çelik Basık Tavalar

Tava Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tava alırken dikkat edilmesi gereken ilk şeylerden biri tavanın aşınma durumudur. Çelik yapıdaki tavaların aşınması zordur ve oksitlenme yapmazlar. Bu sebeple çelik tavalar tercih edilebilirler. Döküm tavalar ise ısıyı eşit bir şekilde yaydıkları ve gıdaları eşit derecede pişirdikleri için sık tercih edilen tava çeşitleri arasındadır. Döküm tavalar aynı zamanda fırına da girebildikleri için çok yönlü pişirme avantajına da sahipler. Yapışmaz yapısı ile teflon tavalar da yumurta ve sote gibi yiyecekler pişirmek için idealdir. Bununla birlikte çok yüksek ısıya dayanıklı olmadıkları da unutulmamalıdır.

Tava Fiyatları Nelerdir?

Tava kategorisinde yer alan ürün çeşitliliği ile Acar Home, kullanıcıların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Bu çeşitlilik içerisinde fiyatlar da farklılık gösteriyor. Ürünlerde kullanılan malzeme ve ürünlerin boyutları gibi etmenlerden ötürü fiyatlar farklılaşsa dahi her bütçeye uygun tavalara Acar Home kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Tava çeşitlerinin detayları ve fiyat seçeneklerini ilgili kategoriden inceleyebilirsiniz.

Tava Modelleri Kaç Parçadan Oluşur?

Tava modelleri her ihtiyacı karşılamaya yönelik birkaç parçadan oluşacak şekilde satışa sunulmuştur. Farklı boyutlarda 3 parçadan oluşan tava setleri olduğu gibi 2 parçadan oluşan tava setleri de mevcuttur. Tava setlerinin dışında zevk ve ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz tek tava çeşitleri de bulunmaktadır.