400 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo
Hesabım
Sepetim
Filtre
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Saf-Beyaz-Serisi.jpg (76 KB)

Saf Beyaz Serisi

Saf beyaz serisi, Acar Home kalitesi ile beyazın saflığından esinlenilmiş sadeliğin şıklıkla buluştuğu bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok farklı kategoride ürünlerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş bu seri için saflığın ve beyazlığın en şık hali demek yerinde olacaktır. İçerisinde kahvaltı tabaklarından fırın kaplarına kadar pek çok kategoriden ürün bulunur. Sizler de saf beyaz serimizi inceleyerek zarafetin beyaz ile buluşmuş halini gözlerinizle görebilirsiniz.

Saf Beyaz Serisi Çeşitleri Nelerdir?

Saf beyaz serisi, farklı çeşitlerde ve boyutlarda pek çok ürünü içerisinde barındırıyor. Saf beyaz serisinde yer alan ürünleri birleştirerek kendi saf beyaz mutfak takımlarınızı da oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte ihtiyacınız olan bir ürünü seçip tek başına satın alma imkânınız da bulunuyor. 

Saf beyaz serinin çeşitlerini şu şekilde listeleyebiliriz.

  • Kahvaltılık Setleri
  • Dikdörtgen Kapaklı Kâseler
  • Yuvarlak Tabaklar
  • Kayık Tabaklar
  • Zeytinlik Porselenler
  • Sunum Tencereleri
  • Güveç Tencereleri
  • Bölmeli Porselen Servis Tabakları
  • Porselen Çerezlikler

Saf Beyaz Serisinin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Saf beyaz serinde yer alan ürünlerin büyük kısmı porselen malzemeden üretilmiştir. Porselen ürünlerin bakımı yapılırken ürünlere uygun temizlik maddelerini seçmeye özen gösterilmelidir. Porselen bakımındaki en önemli şey porselenin saf beyazlığını korumaktır. Porselenlerde kararmalar ve yeşil lekeler oluşabilmektedir. Porselenlerin iyi temizlenmesi ve temizlendikten sonra kurulanması gerekmektedir. Temizleme esnasında porselenlerin çizilmemesi için bulaşık makinesine aralarında mesafe bırakacak şekilde yerleştirmek önemlidir. Elde yıkamaya yapılacağı zaman ise süngerin yumuşak kısmının kullanılması tavsiye edilir.

Saf Beyaz Serisi Nerelerde Kullanılır?

Saf beyaz serisinin içeriğindeki ürünlere baktığımızda evlerin mutfak bölümlerinde kullanıma uygun olduğunu söyleyebiliriz. Mutfaklarda yer alan çeşitli yapı ve şekilde tabaklar, çerezlikler, kahvaltılıklar ve sunum tencereleri bu serinin içerisinde yer alır. Şık bir sofra kurmak istediğinizde saf beyaz serisinde yer alan ürünleri kullanarak sadeliğin asil duruşunu sofranıza yansıtabilirsiniz. Beyaz rengin her ortam ve konsepte uyum sağlıyor oluşu bu setin avantajlarından birisidir. Dilediğiniz konsepte uydurmakta zorluk çekmeyeceğiniz saf beyaz serisi ile kurduğunuz harika sofralar uzun süre konuşulacak.