400 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo
Hesabım
Sepetim
Filtre
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Modelleri

Çatal, kaşık ve bıçak takımı hazırlamış olduğumuz masaların en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Bu parçaların kaliteli olması masalarımızın daha şık ve daha güzel durmasında önemli rol almaktadır. Bunun yanı sıra bu ürünlerin modellerinin de bu şık ve güzel duruşa çok önemli katkıları bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerin paslanmaz çelikten yapılması kalite ve şıklığı istediğiniz ölçüde karşılar. Paslanmaz çelik ile üretilen bu ürünler iyi şekilde temizlenip ve korunursa uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Çatal, kaşık ve bıçak takımı modelleri tasarımlarının çok çeşitli olmasından dolayı masanıza en uygun olacak ürünleri rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Çatal Kaşık Bıçak Takımları Kaç Parçadan Oluşur?

Çatal, kaşık ve bıçak takımlarında bulunan parça sayısı takımdan takıma göre farklılık göstermektedir. Bu takımları seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de takım içerisinde bulunan parça sayısıdır. Parça sayısı seçimini yaparken ailenizin kalabalık bir ailemi yoksa daha küçük bir ailemi gibi durumları göz önünde bulundurabilirsiniz. Kalabalık ailelerin ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamak için 96 parçaya kadar geniş seçenekler sunan setler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra günlük kullanımlar için 6 parçadan oluşan setler de bulunmaktadır. Sizler de ihtiyaçlarınıza göre en uygun takımı tercih ederek kullanabilirsiniz.

Çatal Kaşık Bıçak Takımları Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Çatal, kaşık ve bıçağın kalitesine aslında üretildiği malzeme ile doğrudan ilişkilidir. Paslanmaz çelikten üretilen parçalar uzun süreler boyunca kullanabilir. Paslanmaz çelik ile üretilen takımlar kaliteli olduğundan dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünler leke ve kir kalıntısı bırakmadığı için temizlemesi de oldukça kolaydır. Paslanmaz çeliğin bu avantajından dolayı bu ürünler müşterilerine birçok avantaj sağlamaktadır.

İçeriğinde Neler Bulunmaktadır?

Çatal, kaşık ve bıçak setleri içerisinde yemek sırasında ihtiyacınız bulunan tüm malzemeler yer almaktadır. Bu setler içerisinde çatal, kaşık ve bıçak eşit sayıda bulunmaktadır. Yemek sırasında ihtiyacınızı tamamen karşılayan bu setler keyifli yemek saatlerinize eşlik etmektedir. Lezzetli yemeklerin ardından tatlı keyfi yapan kişiler de elbet düşünülmüştür. Bu set içerisinde tatlı ikramı yaparken tatlı tabağının yanına koyabileceğiniz tatlı bıçağı da bulunmaktadır.