400 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo
Hesabım
Sepetim
Filtre
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Yağlık-Sirkelik-Sosluk

Yağlık-sirkelik-sosluk mutfakta en sık kullanılan ve her zaman el altında bulunması gereken gereçlerin başında gelir. Yemek, sos ve salata yapımında kullanılan yağ, sirke ve sosların pratik bir biçimde kullanılması, tazeliğini ve aromasını kaybetmemesi için yağlık-sirkelik-sosluk kullanmayı tercih edebilirsiniz. Farklı çeşit ve tasarımlar arasından size en uygun olanı seçip mutfak tezgâhınızın ya da mutfak masanızın üzerine konumlandırabilirsiniz.

Yağlık-Sirkelik-Sosluk Modelleri Nelerdir?

Her mutfağa ve zevke uygun tasarımları Acar Home hizmetinize sunmaktadır. Porselen, cam ve bambunun birbiri ile uyumunun ortaya çıkardığı en trend tasarımlar ile mutfağınıza şıklık katarken, yağ, sirke ve soslarınızı ihtiyaç anında hızlıca ulaşmak için bir arada bulundurmuş olacaksınız. Birçok farklı renk ve tasarımda üretilen yağlık-sirkelik-sosluk modellerini şu şekilde listeleyebiliriz.

  • Bambu kapaklı porselen yağlık
  • Borosilikat kapaklı cam yağlık
  • Dönerli 2 katlı bambu standlı porselen sosluk
  • Borosilikat cam yağdanlık
  • 2 parça standlı cam yağlık ve sirkelik
  • 8 parça bambu dönerli sosluk
  • Bambu standlı yağlık sirkelik sosluk

Yağlık-Sirkelik-Sosluk Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Gıdaların ilk günkü tazeliğinde korunması için muhafaza koşulları oldukça önemlidir. Doğal bambu, sağlıklı cam ve paslanmaz metal materyalleri ile üretilen yağlık, sirkelik ve sosluklar gıdalarınızı sağlıkla uzun süre muhafaza ederler. Ürünlerin üzerinde bulunan ölçü bilgisi sayesinde tariflerde doğru ölçüyü yakalamak çok kolay! Ürünlerde kullanılan kapaklar ve özel uçlar sayesinde yağ ve sirke kullanılırken etrafa sıçrama yapmaz. Tezgâh üstü ve sofra sunumlarında kullanılacak pek çok farklı tasarım ile mutfaklarda şık bir görüntü sağlar.

Yağlık-Sirkelik-Sosluk Nasıl Temizlenir?

Yağlık-Sirkelik-Sosluk gereçlerinde kullanılan materyallerin bir kısmı elde ve bulaşıkta yıkamaya uygunken bir kısmını yalnızca bez ile silmek yeterlidir. Gereçlerin kapaklarının bambu olması durumunda su ile temas etmeden nemli bir bezle silmek gerekir. Cam ve porselen tasarımlar bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilirken, metal standların da elde temizlenmesi daha uygundur. Özellikle yağın temizlenmesi zor olması sebebiyle ağzı dar olan yağdanlıklar için temizleme esnasında küçük fırçalar kullanılması uygun olacaktır. Böylece daha etkili bir temizlik sağlanmış olur.