400 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo
Hesabım
Sepetim
Filtre
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

İçecek Hazırlama Ürünleri

İçecek hazırlama ürünleri mutfağınızda sevdiğiniz içecekleri hazırlayıp lezzetle içerken ürünlerin modelleri ile de mutfağınıza renk katmak için sizleri bekliyor. Acar Home, içecek hazırlama ürünleri kategorisinde cezve takımından french presse, sebilden çaydanlığa kadar geniş alternatifler sunuyor. Ürünlerinde sağlıklı materyaller ve sağlam yapıda malzemeler kullanarak ürünlerinin kalitesini arttırıyor. Sabah kahvaltılarının ve günün her saati edilen sohbetlerin olmazsa olmazı sıcacık çaylar için farklı materyal, renk ve desenlerde çaydanlıklar üretiyor. İhtiyacınıza en uygun malzeme seçimini yapabileceğiniz ve zevkinize hitap edecek olan pek çok renk ve materyalde içecek hazırlama ürünleri bulabileceğiniz kategoride yer alan ürünlerin malzemeleri şu şekilde sıralanıyor:

  • Cam malzemeden üretilen içecek hazırlama ürünleri
  • Çelik malzemeden üretilen içecek hazırlama ürünleri
  • Emaye malzemeden üretilen içecek hazırlama ürünleri
  • Granit malzemeden üretilen içecek hazırlama ürünleri

İçecek Hazırlama Ürünleri Ne İşe Yarar?

İçecek hazırlama ürünleri, Acar Home mağazaları ve internet sitesinde 4 kategoride karşımıza çıkıyor. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

  • Cezve takımı
  • French Press
  • Sebil
  • Çaydanlık

Bu 4 kategoriden cezve takımı ile harika kokan kahveler yapılabileceği gibi ihtiyaca göre süt ve su gibi içecekler de ısıtılabilir. Cam materyalden üretilen sebil ile sularınızı kolaylık muhafaza ederken French Press ile filtre kahveleriniz ve bitki çaylarınız mis kokular eşliğinde tüketebilirsiniz.

İçecek Hazırlama Ürünleri Temizliği Nasıl Yapılır?

Çelik yapıda bulunan cezve ve çaydanlıklar ürünün boyutu el verdiği sürece bulaşık makinesinde yıkanabilir. Antibakteriyel özellikte olmasından dolayı mutfaklarda sıkça kullanılan ve oldukça şık olan emaye çaydanlıklar da istenildiği takdirde bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. French Press ise hem elde hem makinede yıkanabilir olmakla birlikte özellikle sıkıştırma aparatı süzgeç görevi gördüğünden araya kaçabilecek kalıntıların iyi temizlenmesi açısından elde yıkama önerilir. Cam malzemeden üretilmiş olan sebil ise boyutları gereği elde yıkamaya daha uygun olan ürünler arasındadır.

İçecek Hazırlama Ürünleri Fiyatları Ne Kadardır?

İçecek hazırlama ürünlerinin fiyatları ürünlerin materyaline, modeline ve çeşidine göre farklılık göstermektedir. Ürün fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitede bulunan gerekli içeriği ziyaret etmelisiniz.