Hesabım
Sepetim

Teslimat Koşulları

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Kargoya da uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Acar Home online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin stoksuz ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;
Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Take Away-pana.png (299 KB)


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.