400 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo
Hesabım
Sepetim

Teslimat Koşulları

TESLİMAT VE SİPARİŞ KOŞULLARI

Sipariş Oluşturma

Siparişinizi oluşturduktan 48 – 72 saat aralığında kargoya teslim edilmektedir. Herhangi tedarik edememe durumunda tarafımızdan sistem üzerinden kayıtlı olan mail ya da telefon ile müşteriye bilgi verilmektedir. Dilerseniz siparişi iptal edilebilir ya da olmayan ürünün gönderimini sağlanacak tedarik edilemeyen ürünün iadesi sistem üzerinden kredi kartınıza yapılacaktır.

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumuna Siparişlerim bölümündeki Sipariş Detayı butonundan ulaşabilirsiniz. Siparişinizdeki tüm ürünlerin durumu ilgili satırlarda ayrı ayrı belirtilmektedir. Siparişinizin tedarik sürecinde, Sevk edilmiş veya İptal edilmiş olup olmadığını bu alandan takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz Aras Kargo ile sevk edilmektedir. Sipariş Takip numarasını Sipariş Detayı sayfasında bulabilir ve üzerine tıklayarak Aras Kargo sisteminden siparişinize ait güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Teslim Alma ve Kontrol Aşamaları

Kargo ile adresinize kadar gönderilen ürünleri kontrol etmeden teslim almayınız. Taşıma esnasında kırılma ihtimali olan bir ürün sipariş ettiyseniz mutlaka koli içeriğini kontrol edin. Gelen ürün adetlerini ve fatura üzerinde yazan rakamları da kontrol ederek teslimat evrakını imzalayınız.

Kargo teslimat yetkilisi tarafından, önceden belirlediğiniz teslimat adresinde bulunmamanız durumunda siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakılır. 3 İş günü içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almamanız durumunda paketiniz Kargo şirketi tarafından bize iade edilir.

Teslim aldığınız üründe hasar, eksiklik veya yanlışlık olması durumunda Kargo personelinden hasar tutanağı hazırlamasını isteyiniz. Bu ürünleri teslim almayınız ve bize geri iade ediniz.


Teslimat Bölgeleri ve Teslimat Zamanı

Kargo tarafından tüm Türkiye genelinde teslimat yapılmaktadır. Ürünlerin depomuzdan çıkış anından itibaren ne kadar sürede teslim edileceğini Kargo ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.